Odstąpienia od umowy

 Zwrot towaru 

 

Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru.  Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, postępuj zgodnie z poniższymi krokami.

 

 1. Powiadom nas o decyzji odstąpienia od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).

Możesz skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. 

Kliknij w link aby pobrać formularz: /public/assets/Formularz_odstapienia_od_umowy.pdf

 

2.Odesłanie produktu 

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz dowód  zakupu (paragon lub fakturę).  Nie odbieramy przesyłek odesłanych za pobraniem. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania towaru. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów:

a) w których przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia,

 b) w których przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie 

można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.


3. Wysyłka
 

Zakupiony produkt/produkty należy wysłać na adres: 

KARiTEe S.C.

Pod Grojcem, 389

Wieprz

34-382 Bystra

 

Wszystkie szczegóły dotyczące prawa odstąpienia od umowy znajdziecie Państwo w punkcie 8 naszego REGULAMINU.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl