O nas

KARiTEe... 

to pasja, to miłość do natury, to ciągłe poszukiwanie i udoskonalanie receptur aby móc stworzyć wyjątkowe  niepowtarzalne kosmetyki. To także dwie dziewczyny, które tę pasję rozwijają. Tak pokrótce, by nie zanudzić, bo przecież na naszej stronie jest wiele innych, ciekawych informacji, które koniecznie trzeba przeczytać.  

TAK!!! -  jest to nasza pasja, nasze hobby, nasze pomysły, nasz świat… Obie przywiązujemy ogromną wagę do zdrowego trybu życia. Jest dla nas szalenie ważne to czym się odżywiamy, jak i to czym pielęgnujemy nasze ciało. Tak właśnie zrodził się w naszych głowach pomysł tworzenia naturalnych kosmetyków. Najpierw tylko dla siebie, a potem zadałyśmy sobie pytanie: dlaczego nie dla innych skoro są takie dobre? I się zaczęło: nasz wielki projekt "WŁASNA FIRMA”. Projekt, który wymagał i w dalszym ciągu wymaga od nas poświęcenia mnóstwa czasu  zaangażowania, ale MY TO KOCHAMY!!! Tworząc KARiTEe  miałyśmy jasno określony cel: nasze kosmetyki muszą być bardzo dobre, naturalne produkowane z najlepszych surowców. W tym jednym byłyśmy zgodne w stu procentach. Co do aspektów wizualnych różnie bywało, ale dzięki temu, że mamy odmienne wizje, drążymy temat wystarczająco długo aż osiągniemy cel,  który jest zadawalający dla nas obu. W ten właśnie sposób powstają nasze najlepsze projekty. Nie jest łatwo…, ale nikt nie mówił, że będzie. 

Tworząc receptury naszych kosmetyków świadomie wybieramy surowce tak, aby były najlepszej jakości, co z kolei  przekłada się na jakość naszych, wyrobów, bo tylko z dobrych surowców powstaje dobry produkt. Wszystkie nasze produkty posiadają raporty bezpieczeństwa wystawione przez wykwalifikowanego Safety Assessora,  a co za tym idzie wszelkie niezbędne dokumenty konieczne do ich sporządzenia. Nasze mydła produkowane są ręcznie dlatego mogą różnić się od siebie. Zapachy naszych  mydeł są bardzo  delikatne, nie przytłaczają. W produkcji naszych kosmetyków nie stosujemy sztucznych konserwantów ani sztucznych barwników – stawiamy na naturalność.  

 

KARiTEe – marka, która przez jakość swoich produktów wyraża swój szacunek do Klienta. 

 

                                                                                                                                                                                 iWONA i eWELINA  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl